Španělsko (Asturias)

Divoké a nespoutané Španěsko

OneSurfVan a SaltyLobos

Španělská základna se nachází na úžasném surfovém baráčku Salty Lobos který můžete využít i jako základnu pro vaše cestování. Můžete se zde osprchovat, uvařit nebo s námi popít na našem baru a povyprávět zážitky z cest. Můžete také přespat s dodávkou OneSurfVan na zahradě a využít veškerého zazemí.

Salty Lobos, destinace pro dodávky OneSurfVa.

Asturias

Asturie se nachází na severu Španělska lemována Biskajským zálivem a z druhé strany obklopena vysokými horami Kantaberského pohoří. Krajina, která je díky častým srážkám celoročně zelená, je jednou z nejkrásnějších z celého Španělska. Najdete tu vysoké hory, hluboká údolí s průzračnými říčkami a potůčky, soutěsky, jeskyně.

Na pobřeží jsou roztroušeny malé rybářské vesničky, mezi nimiž se táhnou krásné písečné pláže. Přímořskou krajinu Asturie lze s trochou nadsázky přirovnat k Novému Zélandu. Příjemně zvlněný reliéf, meze s keři, potoky, kopečky porostlé lesy a všude plno zeleně. Proto se také tato část pobřeží nazývá Costa Verde – Zelené pobřeží.

Surfing

Díky spolupráci se Salty Lobos vám můžeme nabídnout i služby surfové školy. Samozřejmě vám doporučíme i ty nejlepší pláže a ukážeme vám jak se tam nejlépe dostat. 

A jak bude vypadat vaše dovolená?