Informace

Jsme rádi, že máte zájem o naše služby. Tady je pár informací, které by se Vám mohly hodit.

Co je OneSurfVan?

Onesurfvan je cestování, objevování, touha po dobrodružství a především láska k surfingu. Onesurfvan určitě není jen půjčovna aut ale především životní styl, kterému buď propadneš a nebudeš chtít nic jiného, a nebo alespoň zažiješ netradiční dovolenou, na kterou nezapomeneš. Určitě by se dalo říct, že jsme zážitková půjčovna dodávek, kde se vyspíte, najíte, uložíte surfy a ještě se tímhle domečkem na čtyřech kolech dopravíte, kam vás to zrovna táhne. Naše základna je v krásné, skoro nedotčené krajině Asturias na severu Španělska. Odtud se můžete vypravit objevovat krásy celého pobřeží Atlantiku, jako je Francie, Španělsko a Portugalsko. Můžete si vybrat hory, pláže ale i města. Zažijte vanlife na vlastní kůži.

Co by vás mohlo zajímat.

Jak se k nám dostat?

Sídlíme v krásné oblasti na severu Španělska v Asturias, na Surfhousu Salty Lobos.

Rádi Vás vyzvedneme na letišti v Oviedu, Santanderu, nebo v Bilbau. Ceník transferu naleznete zde.  Pokud k nám máte namířeno autem, můžete ho u nás nechat zaparkované a vydat se dál se zapůjčenou obytkou. Mapu k nám naleznete v sekci kontakt.

 

Wildcamp?

Wildcamping obecně není povolen, ale je tolerován na většině pláží severního Španělska. Rádi vám poradíme nejlepší pláže a místa na přespání. Obecně platí, ptát se ostatních camperů, na místní podmínky.

Placení a rezervace?

V případě zájmu o rezervaci nám napište nebo zavolejte. email: onesurfvan@gmail.com mobilní telefon: 00420 604 365 614

Požadujeme 50% zálohu (bankovním převodem) z ceny pronájmu, abychom potvrdili vaši rezervaci. Zbývající část pronájmu, depozit, doplňky, pojištění atd pak musí být zaplacen při předání na místě v hotovosti. Pro zapůjčení auta je nutné složit vratnou kauci v hotovosti v hodnotě 500€. 

Jízda na nezpevněných cestách?

Ne, jízda na nezpevněných cestách není povolena. Naše campervany jsou klasické automobily a nejsou uzpůsobeny pro tyto silniční podmínky. V případě porušení je účtován poplatek ve výši 200 EUR .

Mohu si půjčit van když mi je méně než 21let?

Ano, ale pouze ve výjimečných případech a až po konzultaci s námi. Zaúčtujeme však další poplatek ve výši 5 EUR za den pro řidiče mladší 21 let. Také musíte být vlastníkem řidičského průkazu po dobu nejméně 3 let.

Surfing?

Nejen, že vám rádi zapůjčíme vše co je k surfování zapotřebí, ale také vám můžeme dát lekce surfingu od našich zkušených českých instruktorů.

Asturie

Země nádherných pláží a majestátních hor.

Asturie se nachází na severu Španělska lemována Biskajským zálivem a z druhé strany obklopena vysokými horami Kantaberského pohoří. Krajina, která je díky častým srážkám celoročně zelená, je jednou z nejkrásnějších z celého Španělska. Najdete tu vysoké hory, hluboká údolí s průzračnými říčkami a potůčky, soutěsky, jeskyně.

Na pobřeží jsou roztroušeny malé rybářské vesničky, mezi nimiž se táhnou krásné písečné pláže. Přímořskou krajinu Asturie lze s trochou nadsázky přirovnat k Novému Zélandu. Příjemně zvlněný reliéf, meze s keři, potoky, kopečky porostlé lesy a všude plno zeleně. Proto se také tato část pobřeží nazývá Costa Verde – Zelené pobřeží.

Jak se k nám dostat?

  • Bilbao – spoje s přestupem – kiwi.com. Letiště je vzdálené 220km.
  • Santander – pravidelná, přímá linka Vídeň – Santander s Ryanair – kiwi.com. Letiště je vzdálené 140km.
  • Asturias – spoje s přestupem – kiwi.com. Letiště je vzdálené 80km.