Surf kemp

OneSurfVan Surf kemp

Surfing, cestování, poznávání a pohoda.

 

OneSurfVan surf kemp je unikátní projekt pro začínající surfaře i mírně pokročilé, které dohromady spojuje surfing, cestování a touha po dobrodružství.

Kemp se koná na divokém a turisticky ani surfařsky zatím neobjeveném severu Španělska. Na každý den vybereme ty nejkrásnější pláže, kde přenocujeme v obytných dodávkách OneSurfVan a budeme si užívat příjemnou atmosféru pláže, grilování pod širým nebem a šumění vln.  Navštívíme také španělské národní parky, přírodní unikáty, vodopády a mnoho dalšího ale hlavně se bude surfovat a bavit.

Instruktoři

Instruktory a průvodce vám zajistí dva zkušení instruktoři a cestovatelé Jiří Dymáček a Milan Morkes.

Jirka (Šurda)

Na severu Španělska již žije `9. rokem, zná ty nejlepší místa a pláže. Je to také zkušený surfový instruktor s několikaletou praxí a licencí ASI. Cestování s dodávkou a surfování je jeho život a lepšího průvodce si nemůžete přát. Také je profesionální fotograf, který pro vás udělá ty nejlepší fotky, a nebo vám poradí jak na ně.

Milan (Morky)

Je neuvěřitelný sympaťák a zkušený cestovatel, který již procestoval všechny kontinenty světa (tedy krom Antarktidy). Ve Španělsku už strávil nějaký ten pátek a ukáže vám jeho kouzlo a mnoho dalšího, mimo jiné je totiž nejlepší grilmaster a večerní bavič. Je to také zkušený surfař s instruktorskou licencí ASI a nekonečnou trpělivostí.

 
Anička

Je naše krásná a zkušená instruktorka jógy a surfu, která nám přináší klid a rozvahu na cestách. Její lekce jógy si na cestách určitě zamilujete.  

Program

(Tento program je jen přibližný a vše se bude odvíjet dle
počasí, energie a nálady)

 

Den 1.

Příjezd: Příjezd – OneSurfVan surf kemp začíná na surf-housu Salty Lobos v neděli 14.června. Po příjezdu na Salty Lobos následuje ubytování v obytných autech OneSurfVan a večerní seznámení na baru, kde probereme vše důležité a na celý týden. První noc se přespí na zahradě Salty Lobos, kde máte k dispozici, kuchyň, WC, sprchu a veškeré zázemí Salty Lobos. 

Den 2.

První kurz na pláži Playa Espasa pod záštitou školy Marejada. Po surfingu si užijeme plážovou pohodu, nakoupíme a vyrazíme na námi zvolenou pláž (pláže budeme vybírat podle počasí a předpovědi vln). Večer posezení u grilu, pivka či vínka a k tomu přednáška a instruktážní video o surfingu.

Den 3.

Probuzení a snídaně na pláži. Kdo bude chtít, může si s námi zacvičit jógu. Po snídani si dáme druhou lekci a možnost freesurfingu (vybavení máte k dispozici celý den). Můžete surfovat dle libostiJ Menší výlet, přesun na jinou pláž. Večer pivko na pláži a lehká přednáška o tam jak se tvoří vlny, pravidlech surfingu…

Den 4.

Ranní pohoda na pláži, snídaně, jóga a hurá do vln. Lekce 2 hodiny a freesurfing. Výlet do města, přesun na pláž a grilovačka, kterou pro vás připraví úžasní grilmasteři Morky a Šurda. Večer ještě proběhne videkoučink, pilování techniky a workshop.

Den 5.

Snídaně na sluníčku, kávička za východu slunce, dobrovolná ranní jóga. Lehký surfing a celodenní výlet do hor. Večer příjezd na pláž, kde si zajdeme na výbornou večeři. Pivko, vínko a v případě nálady i další přednáška o surfingu.

Den 6.

Ranní pohoda, surfing a příjezd na další pláž v okolí… Druhá session, plážové „radovánky“ a večer pohoda, trochu videokoučinku, víno a nebe plné hvězd.

Den 7.

Ranní pohoda, snídaně na pláži, surfing a plážová pohoda. Později odpoledne přesun na Salty Lobos kde proběhne rozolučkový mejdan na baru. Na Salty Lobos vám bude samozřejmě k dispozici veškeré zázemí baráčku. Jako kuchyně , sprcha…

Den 8.

Ranní probrání a rozloučení. V případě zájmu je možné zůstat i delší dobu na Salty Lobos a prodloužit si dovolenou.

Cena

V ceně je zahrnuto:

  • Ubytování 7nocí ve stylových obytných dodávkách OneSurfVan.
  • 6 dní surf lekcí po 2hodinách ( 12hodin za kemp)
  • Surfové vybavení po celou dobu kempu!
  • Výlety po okolí
  • Videokoučink
  • Přednášky o surfování, surfech a tvorbě vln.
  • Grilovačka
  • Konečný úklid

Termín

1. Termín

od 29. 5. 2022  do  05. 06. 2022

DOPRAVA

Doprava je možná autem formou spolujízdy, nebo letadlem. Naprostá většina účastníků našich kempů volí cestu letadlem a to spoj s Lufthansou z Prahy do Bilbaa, kde už čekají naši řidiči a dovezou vás až na surf vilu. Je to nejjednodušší a nejlevnější spojení, za pár hodin jste u oceánu a nemusíte řešit žádné složité přestupy. Letenky vám pomůžeme rezervovat a koupit u našeho letenkáře.

LETECKY

Bilbao  –  4500Kč s Lufthansou2600Kč se Swissair nebo 4500Kč přímý let z Prahy s ČSA, nově nyní létají 3x týdně  úterý, čtvrtek, neděle Santander cca 1900Kč  let z Prahy přes Londýn s Ryanair a EasyJet.  Více na Kiwi.com Asturias – 150EUR  Nově můžete letět se společností  VOLOTEA airlines z Mnichova přímý let do Asturias za 150 EUR!  Tento spoj létá přímo na letiště v Oviedo/Asturias, které je vzdálené jen 40min autem od SaltyLobos. Asturias z Prahy – TAP PORTUGAL nyní nabízí let z Prahy do Asturias  s přestupem v Lisabonu za 5400Kč!